Mop Vileda rotačný Easy Wring and Clean

Mop Vileda rotačný Easy Wring and Clean

Využite praktickú súpravu Easy Wing and Clean Turbo od spoločnosti Vileda. Odstráňte prach, mastnotu aj inú špinu z podlahy jediným ťahom. V balení nájdete strapcový mop a praktické vedro so šliapacím pedálom.

Mop vás na prvý pohľad zaujme svojím ľahkým vyhotovením a hustými strapcami z mikrovlákna. Koncovka sa skladá z dvoch druhov strapcov. Biele strapce sú zo stopercentného mikrovlákna, starajú sa o každodenné upratovanie a vynikajú svojou mimoriadnou absorpčnou schopnosťou. Červené strapce sú vytvorené zo špeciálneho abrazívneho materiálu. Ten zaisťuje, že vaše tvrdé podlahy budú chránené proti poškriabaniu mopom.

S mopom sa nielen ľahko vytiera, ale dokonca si môžete v závislosti na rýchlosti schnutia vybrať, ako vlhký potrebujete mop mať. Pri jeho žmýkaní sa nebudete namáhať. Vedro má v sebe integrovaný pedál, stačí ho nohou stlačiť a podľa dĺžky stlačenia a intenzity si sami budete regulovať mieru žmýkania mopu. Maximálne žmýkanie vám zaručí podlahu čistú a usušenú takmer ihneď po vytrení.

Nenamáhajte sa. K ešte pohodlnejšiemu používaniu slúži trojdielna teleskopická tyč. Nastavte si dĺžku od 55 do 130 cm, aby sa vám mop pohodlne držal a nemuseli ste sa k nemu ohýbať.

Po skončení používania jednoducho z tyče zložte nadstavec so strapcovými mikrovláknami. Aby bol čistý a pripravený na ďalšie použitie, zbavte ho zvyškov špiny praním v práčke na 60°.

 

  • Obj. číslo: 85293
  • Dostupnosť: Skladom
  • 38.10€
  • Bez dane: 31.75€

Tagy: mop vileda