Mop Vileda rotačný Easy Wring and Clean

-0% Mop Vileda rotačný Easy Wring and Clean

Využite praktickú súpravu Easy Wing and Clean Turbo od spoločnosti Vileda. Odstráňte prach, mastnotu aj inú špinu z podlahy jediným ťahom. V balení nájdete strapcový mop a praktické vedro so šliapacím pedálom.

Mop vás na prvý pohľad zaujme svojím ľahkým vyhotovením a hustými strapcami z mikrovlákna. Koncovka sa skladá z dvoch druhov strapcov. Biele strapce sú zo stopercentného mikrovlákna, starajú sa o každodenné upratovanie a vynikajú svojou mimoriadnou absorpčnou schopnosťou. Červené strapce sú vytvorené zo špeciálneho abrazívneho materiálu. Ten zaisťuje, že vaše tvrdé podlahy budú chránené proti poškriabaniu mopom.

S mopom sa nielen ľahko vytiera, ale dokonca si môžete v závislosti na rýchlosti schnutia vybrať, ako vlhký potrebujete mop mať. Pri jeho žmýkaní sa nebudete namáhať. Vedro má v sebe integrovaný pedál, stačí ho nohou stlačiť a podľa dĺžky stlačenia a intenzity si sami budete regulovať mieru žmýkania mopu. Maximálne žmýkanie vám zaručí podlahu čistú a usušenú takmer ihneď po vytrení.

Nenamáhajte sa. K ešte pohodlnejšiemu používaniu slúži trojdielna teleskopická tyč. Nastavte si dĺžku od 55 do 130 cm, aby sa vám mop pohodlne držal a nemuseli ste sa k nemu ohýbať.

Po skončení používania jednoducho z tyče zložte nadstavec so strapcovými mikrovláknami. Aby bol čistý a pripravený na ďalšie použitie, zbavte ho zvyškov špiny praním v práčke na 60°.

 

  • Obj. číslo: 85293
  • Dostupnosť: Skladom
Ponáhľajte sa, ponuka končí...
  • 38.10€
  • 38.10€
  • Bez dane: 31.75€

Tagy: mop vileda