Mop Vileda Ultramax

Mop Vileda Ultramax

Upratovacia súprava Vileda Ultramax vám pomôže účinne upratať akýkoľvek druh tvrdých podláh. Vhodná je pre mokré vytieranie PVC, plávajúce podlahy, parkety aj dlažby. Nemusíte sa báť ani použitia na drevené či laminátové podlahy. Sada obsahuje Ultramax plochý mop s návlekom Microfibre a vedro so žmýkacím košom s objemom 10 litrov. Trojdielnu skrutkovaciu tyč je možné zostaviť až do maximálnej dĺžky 120 cm. Mop set Vileda Ultramax nie je náročný ani na skladovanie.

S vylepšeným vedrom Vileda Ultramax je žmýkanie ešte jednoduchšie bez najmenšieho kontaktu rúk so špinavou vodou. Jednoducho vsuňte mop do žmýkača a stláčaním ho zbavte prebytočnej vody. Vedro je vybavené systémom žmýkanie s Power Press technológiou. Táto unikátna technológia žmýkania vďaka systému lamiel znižuje námahu až o 30 %. Zároveň umožňuje vyžmýkať mop efektívnejšie a môžete ho tak smelo použiť pre všetky typy povrchov vrátane háklivého dreva.

Vileda návleky Microfibre, ktoré sa nasadzujú na mop, lepšie odstránia nečistoty pomocou 2 druhov vlákien. Vďaka štruktúre vlákien dokážu zachytiť akúkoľvek špinu. Mikroaktívne vlákno pohltí a zotrie mastnotu a šmuhy z podlahy. Abrazívne vlákna naopak lepšie odstránia aj zaschnuté nečistoty. 

Rozmer hlavice dosahuje 36 x 14 cm a oproti bežnému plochému mopu odstráni špinu omnoho ľahšie pomocou Power zóny, ktorá dokáže až 10x zvýšiť tlak.

Umývacie návleky sú vymeniteľné, možno ich prať v práčke až na 60 °C, nepoužívajte však aviváž a sušičku.

  • Obj. číslo: 63475
  • Dostupnosť: Skladom
  • 31.50€
  • Bez dane: 26.25€

Tagy: mop vileda