Dodacie a Platobné podmienky

Dodacie podmienky:

1.) Poštovné a balné

a.) Pri objednávke do 100,- EUR bez DPH bude účtovaný každému zákazníkovi prepravný poplatok, ktorý je rozdelený nasledovne:

- pri objednávke do 5 kg bude prepravné vo výške 3.33€ bez DPH (4,- € s DPH)

- pri objdenávke od 5,01 kg do 20 kg bude prepravné vo výške 3.75€ bez DPH (4,50€ s DPH)
- pri objdenávke od 20,01 kg do 40 kg bude prepravné vo výške 4.58€ bez DPH (5.50€ s DPH)

 
    b.) Pri objednaní tovaru nad 40 kg vrátane sa manipulačný poplatok účtuje vždy. Za každých ďalších začatých 40 kg sa účtuje poplatok
4.58€ bez DPH (5.50€ s DPH).

c.) Pri objdenávke nad 100,- € bez DPH a do 40 kg nebude účtovaný prpravný poplatok

d.) Pri objednaní tovaru označeného ako "NADROZMERNÝ TOVAR" sa manipulačný poplatok účtuje vždy. Konečná suma objednávky preto nie je definitívna, O výške manipulačného poplatku pri takto označenom tovare budete informovaný individuálne obchodným zástupcom spoločnosti RETRO LC na telefónnom čísle uvedenom vo vašich registračných údajoch.

e.) Pri objednaní tovaru označeného ako “NEBEZPEČNÁ LÁTKA” je takto označený tovar nie je možné zasielať prepravnou službou t.j.  je potrebné s ho vyzdvihnúť osobne v našich predajniach v Lučenci na ulici Podjavorinskej 21, resp. v Poltári na ulici Továrenskej 14.

 

2.) Vyzdvihnutie zo skladu

Takto objednaný tovar je potrebné vyzdvihnúť si osobne na v našich predajniach v Lučenci na ulici Podjavorinskej 21, resp. v Poltári na ulici Železničnej 14.

a.) Pri vyzdvihnutí tovaru zo skladu sa manipulačný poplatok neúčtuje

b.) Pri objednaní tovaru označeného ako "NADROZMERNÝ TOVAR" sa účtuje manipulačný poplatok. Konečná suma objednávky preto nie je definitívna, O výške manipulačného poplatku pri takto označenom tovare budete informovaný individuálne obchodným zástupcom spoločnosti RETRO LC na telefónnom čísle uvedenom vo vašich registračných údajoch

 

3.) Uvedené obchodné podmienky platia pre dodanie na Slovensku. Prípadné dodanie do zahraničia musí byť dohodnuté individuálne.


Platobné podmienky

·         dobierka - táto forma úhrady je spoplatnená sumou 0,80€ bez DPH (0,96€ s DPH), t.j. ku každej objednávke s formou úhrady prostredníctvom dobierky bude zákazníkovi pripočítaná spomínaná suma.

·         prevodný príkaz - touto formou úhrady zákazník zaplatí, celú sumu objednávky vrátane prepravného, prostredníctvom bankového účtu. Po ukončení objednávky s následnou formou úhrady prostredníctvom prevodného príkazu, dostane zákazník email o prijatí objednávky, v ktorom budú uvedené všetky náležitosti potrebné k úhrade objednávky.

·         hotovosť alebo platba kartou v predajniach

·         V každej zásielke je priložená faktúra - daňový doklad. Ak doklad chýba, prosíme informuje nás čo najskôr telefonicky 0907 315 543 alebo na e-mailovú adresu: obchod@retrolc.sk alebo obchod@dokosika.sk